Kursy
"Człowiek tym jest większy, im jest bardziej sobą"

Kursy
Bezpłatne szkolenia dla branży budowlanej i motoryzacyjnej

05.02.2010

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach:

dla branży motoryzacyjnej :

Spawanie - szkolenie ponadpodstawowe (blachy) zawierające 120 h zajęć, prowadzone przez specjalistów uprawnionych do przeprowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych, weźmie w nich udział 40 osób; szkolenie zakończy się sprawdzeniem wyników oraz uzyskaniem Certyfikatu dwujęzycznego uprawniającego do prac spawalniczych w branży motoryzacyjnej; szkolenie musi być prowadzone w systemie weekendowym (sobota-niedziela)

dla branży budowlanej :

Montaż rusztowań –  szkolenie składa się z części teoretycznej (48 h) i praktycznej (32 h); szkolenie będzie prowadzone w systemie weekendowym (sobota-niedziela), ewentualnie w dni powszednie, w godzinach popołudniowo-wieczornych; szkolenie kończy się testem uzyskanych kompetencji, który umożliwia otrzymanie Certyfikatu w języku angielskim oraz Świadectwa w języku polskim a dokumenty, dzięki którym Uczestnicy uzyskają uprawnienia na wszystkie typy rusztowań oraz stosowny wpis w książeczce operatora.

Użytkowanie i usuwanie wyrobów zawierających azbest – jednodniowe szkolenie teoretyczne (7 h) dotyczące bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest zgodnie z programem ministerialnym; szkolenie zakończy się testem kompetencji (pozytywny wynik pozwala na uzyskanie zezwolenia na przetwarzanie odpadów niebezpiecznych, które uzyskuje się we właściwym starostwie).

Zapisy i wszystkie informacje w biurze Cechu RR w Raciborzu