"Wolność polega na tym, aby śmiało rozpatrywać każdą sytuację w jaką wpakuje nas życie i brać na siebie wszelką wynikłą stąd odpowiedzialność."
J.P. Sartre

Trwa rekrutacja w Projekcie „Adepci Śląskiego Rzemiosła”

Informujemy, że trwa rekrutacja w Projekcie „Adepci Śląskiego Rzemiosła”.

Projekt „Adepci Śląskiego Rzemiosła” realizowany jest przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Działania 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.

Głównym celem projektu jest zwiększenia możliwości zatrudnienia 50 osób młodych do 29 roku życia (18 kobiet i 32 mężczyzn) z woj. śląskiego, pozostających bez pracy w szczególności nie uczestniczących w kształceniu i szkoleniu, poprzez udział w indywidualnej i kompleksowej aktywizacji zawodowo-edukacyjnej prowadzącej do zdobycia tytułu czeladnika w zawodach rzemieślniczych.

Projekt skierowany jest do osób młodych, w tym niepełnosprawnych, w wieku 15-29 bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu

Osoba do kontaktu:

Monika Dudek, tel. 32 2596261, email projekty@ir.katowice.pl