"Wolność polega na tym, aby śmiało rozpatrywać każdą sytuację w jaką wpakuje nas życie i brać na siebie wszelką wynikłą stąd odpowiedzialność."
J.P. Sartre

Cech w Raciborzu - Zasłużony dla powiatu raciborskiego

W dniu 27 października 2015 r. na sesji Rady Powiatu Raciborskiego starosta Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda wręczyli tytuł i medal Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego dla Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu.

Odznaczenie zostało nadane z okazji Jubileuszu 70-lecia Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu.