"Nawet najlepszemu piekarzowi chleb się czasem nie uda"

III etap konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu 2015"

W dniu 30 marca 2015 r. o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu odbył się III etap konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu 2015".

Etap III przebiegał w dwóch częściach: prezentacja projektu oraz odpowiedź na dwa pytania otwarte.

Na podstawie punktacji podsumowanej przez Komisję Konkursową uczestnicy zajęli następujące miejsca:

I. Paweł Pleszka

II. Dominik Kulikowski

III. Piotr Chojecki

IV. Daniel Krybus

V. Adam Ziętek

Finał Konkursu "Młodzieżowy Lider Biznesu 2015" odbędzie się w dniu 29.04.2015 r. o godz. 10:00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu, Obszar terytorialny powiatu raciborskiego reprezentować będzie Paweł Pleszka uczeń ZSOMS w Raciborzu.