"Nauka daje wiele, ale życie więcej"

Szkolenie z zakresu zmian w podatku VAT !

Szanowni Państwo,
Proponujemy Państwu udział w szkoleniu z zakresu Zmian w podatku VAT obowiązujących od 1 października br. i mających wejść w życie od 1 stycznia 2014 r.

Szczegóły Szkolenia:
Trener: Krystyna Gamoń – Doradca Podatkowy z Kancelarii Podatkowej ROWINGA. Pani Krystyna Gamoń od kilku lat współpracuje z organizacjami pracodawców i cyklicznie przeprowadza szkolenia z tematyki podatkowej. Prowadzone przez Panią Krystynę Gamoń szkolenia cieszą się bardzo dużą popularnością, a ich uczestnicy chwalą merytoryczne przygotowanie i kompetencje Trenerki. Informacje są przekazywane w przystępnej formie i na przykładach.

Czas trwania i miejsce: 4 godziny, sala szkoleniowa Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu

Koszt szkolenia od osoby: 100,00 zł + VAT.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, poczęstunek w przerwie kawowej.
Liczba uczestników w grupie: min. 12 osób

Zakres tematyczny:
A. Zmiany w podatku VAT od 01.10.2013 r.
1)      darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego
2)      towary objęte odwrotnym obciążeniem
3)      solidarna odpowiedzialność
B. Zmiany w podatku VAT od 01.01.2014 r.
1)      Moment powstania obowiązku podatku.
2)      Nowe zasady fakturowania
3)      Nowe regulacje odliczenia podatku naliczonego.
4)      Podstawa opodatkowania- w tym korekty
5)      Inne zmiany
                a) nowe definicje tzw. „zwolnienia podmiotowego”
                b) likwidacja zwolnienia towarów używanych