"Każde rzemiosło ma swoje zwyczaje"
Przysłowie ludowe

Wizyta przygotowawcza w Hiszpanii 04-08 IX 2012 r.

W dniach 04-08 IX 2012 r. odbyliśmy wizytę przygotowawczą w Grenadzie, w Hiszpanii.

W wizycie uczestniczyły pani dyrektor Jadwiga Kubisa  Wolnego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Tarnowskich Górach oraz Maria Smyczek dyrektor biura Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu.
Głównym założeniem wizyty przygotowawczej było omówienie i zaplanowanie przyszłorocznego pobytu w Grenadzie w Hiszpanii  20 osobowej grupy rzemieślników i osób zajmujących się kształceniem zawodowym. Celem tej wizyty będzie wymiana doświadczeń w obszarze edukacji, kształcenia zawodowego i działalności gospodarczej.

Wizyta przygotowawcza została sfinansowana przez Fundacje Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencję Programu „Uczenie się przez całe życie”.