"Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą."

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa

Informujemy, iż 22 lipca 2012 r. w hali przy Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu (ul. Krakowskie Przedmieście 123a) odbędzie się XXVIII Ogólnopolski Konkurs Uczniów Fryzjerstwa im. Antoine’a Cierplikowskiego.

Jest to jedyny taki konkurs dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej. To także jedna z najbardziej prestiżowych imprez branżowych w naszym kraju i całej Europie, która już od lat przyciąga nieodkryte talenty fryzjerstwa z całego kraju i zagranicy. Konkurs Uczniów Fryzjerstwa jest szansą dla wielu młodych i zdolnych fryzjerów.

Uczestnicy rywalizować będą w 5 konkurencjach fryzjerstwa damskiego i w 3 fryzjerstwa męskiego, między innymi:

• wyciskanie fal,
  • fryzura dzienna konsumencka,
  • fryzura wieczorowa,
  • fryzura twoich marzeń,
  • ślubna z długich włosów,
  • wycinanie wzorków we włosach.

W Konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, odbywający naukę fryzjerską. Zgłoszenia składać można do 18 lipca 2012r. za pośrednictwem Cechu Rzemiosł Różnych w Raciborzu lub indywidualnie na adres CRR w Sieradzu ul. Polna 6 na piśmie lub telefonicznie pod numerem (43) 827-15-35 lub emailem: cechsieradz@wp.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Dokumenty do pobrania: