"Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują. "

XII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy

W dniu 02 kwietnia 2012 roku, o godzinie 10.00 w siedzibie Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach odbył się etap regionalny XII Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.

W Konkursie wzięło udział 9 uczniów zgłoszonych przez Cech Rzemiosł Różnych z Raciborza: Vanessa Polok, Małgorzata Burda, Marta Piecha, Anna Baryła, Babiniec Karolina, Bluj Katarzyna, Sadurska Aleksandra, Górecka Zuzanna, Jan Sternisko.

Finał etapu ogólnokrajowego odbędzie się w dniu 15 maja 2012 roku w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie przy ul. Miodowej 14 (Pałac Chodkiewiczów).

Laureatkami na szczeblu regionalnym, które będą reprezentowały Izbę Rzemieślniczą w Katowicach na szczeblu ogólnopolskim w Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie zostały:

1. Vanessa Polok – fryzjer III rok - Zakład Fryzjerski „OLYMP” Bernard Korzonek,
2. Małgorzata Burda – fryzjer III rok - Zakład Fryzjerski Joanna Swoboda – Matysek.

ŻYCZYMY POWODZENIA!