"Wolność polega na tym, aby śmiało rozpatrywać każdą sytuację w jaką wpakuje nas życie i brać na siebie wszelką wynikłą stąd odpowiedzialność."
J.P. Sartre

01.08 kategoria: Brak kategorii
Rekrutacja na wrześniową edycję kursu pedagogicznego

Informujemy, iż trwa rekrutacja uczestników na wrześniową edycję kursu pedagogicznego dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, który organizowany jest przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Wszystkie zainteresowane osoby, serdecznie zapraszamy do e-mailowego lub telefonicznego zgłaszania udziału w kursie. Planowane rozpoczęcie kursu to początek września 2011 r.

Zgłoszenia e-mailowe ze wskazaniem danych kontaktowych (adres/telefon/branża) prosimy wysyłać na następujące adresy: magdalena.szawinska@ir.katowice.pl lub bozena.tarapacz@ir.katowice.pl

Osoby do kontaktu: Magdalena Szawińska, Bożena Tarapacz - tel. 032/259 62 61 do 5, wew. 222.

W okresie od 15 sierpnia do 02 września 2011 roku zgłoszenia proszę przesyłać wyłącznie do Pani Bożeny Tarapacz: bozena.tarapacz@ir.katowice.pl - tel. 032/259 62 61 do 5, wew. 222